wtorek, 11 października 2016

Podróżuj z kretem Filipem - polecam i rozdaję!

...z cyklu "Uroda życia"


Choć sezon wakacyjny już za nami, to przecież rodziny z małymi dziećmi wciąż mogą swobodnie korzystać z urlopów - wszak nie ograniczają ich szkolne letnie ferie, a poza sezonem rodzinne wyjazdy są o wiele bardziej opłacalne, bo tańsze. Jeśli zaś chodzi o najmłodszych, brak upałów może się okazać atutem. W perspektywie mamy również świąteczne i zimowe ferie, zatem pretekst do wypoczynku nie zniknął wraz z latem.

 

Tu można kupić płytę

Dlaczego taki długi wstęp? Po to, żeby Was przekonać, że o każdej porze roku warto zainteresować się niezwykłą płytą, stworzoną przez dziewczyny-mamy-blogerki skupione pod szyldem Certyfikat Okiem Mamy:

Ola Gulbas - www.gulbaska.pl;
Izabela Bluszcz - www.bizimummy.blogspot.com;
Marta Korotko - www.pewnamama.pl;
Ania Gołębiewska - www.okiemmamy.pl (pomysłodawczyni Certyfikatu);
Karolina Zalewska - www.mamaszka.pl;
Ewa Brzozowska - www.brzozowska.net.

"Podróżuj z kretem Filipem" to płyta zawierająca wierszyki nie tylko napisane, ale i nagrane przez mamy blogerki, którym leży na sercu to, aby rodziny z małymi dziećmi, jadąc na wakacje, miały pewność, że trafią do miejsc przystosowanych dla najmłodszych i że będą tam naprawdę mile widziane. Takie poczucie pozwala swobodnie wypoczywać, bez poczucia winy, że zakłóca się wypoczynek innym, bez karcących czy poirytowanych spojrzeń - bez stresu. W końcu właśnie po to jedziemy na wakacje, nieprawdaż?


Jako wieloletnia koordynatorka kampanii "Cała Polska czyta dzieciom" i orędowniczka głośnego czytania najmłodszym dla przyjemności - nie mogę nie docenić inicjatywy, w której mamy nie tylko napisały dla swoich dzieci rymowane opowiastki, ale także pokonały tremę i nagrały je w studio! Uwierzcie mi, nie ma nic lepszego niż głos rodzica - w tym wypadku mamy - czytającego własnemu dziecku. Maluchy tych wspaniałych dziewczyn mają wielkie szczęście, ale płyta nie powstała wyłącznie dla nich - ciepłe głosy i ciekawe historie spodobają się także Waszym dzieciakom.

Bohaterem każdej opowiastki jest kret Filip, który podróżuje po Polsce i oczywiście przeżywa niesamowite przygody. Rymy i wierszowana, rytmiczna forma sprawiają, że dzieciaki chętnie słuchają nagrań w wolnej chwili, przed snem, a także podczas podróży samochodem - na przykład w jedno z odwiedzanych przez Filipa miejsc!

Jeśli zatem nabraliście apetytu na płytę, zapraszam Was do jej zakupu pod adresem:


Dla niezdecydowanych na zachętę fragment płyty - historia pt. "Kret Filip w Poznaniu" w wykonaniu Izabeli Bluszcz, autorki bloga www.bizimummy.blogspot.com.UWAGA! ROZDAWAJKA!
Trzy pierwsze osoby, które napiszą do mnie wiadomość na adres mejlowy, otrzymają płytę za darmo!

myslownicelife@gmail.com
8 komentarzy:

 1. Za późno z pewnością zajrzałam jeśli chodzi o rozdanie?😀

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ola, no niestety, już pozamiatane :))) Ale dobrze, że zajrzałaś w ogóle!

   Usuń
 2. Pewnie już po rozdaniu,ale ja spróbuję:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy cykl :) Świetna okładka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! Miło mi widzieć na moim blogu :)))

   Usuń
 4. Widzę, że nadciąga kolejny sławny kret - tuż po czeskim Krteku ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, nadciąga, a już niedługo drugi, świąteczny! :)

   Usuń

Opinie Czytelników mojego bloga są niezwykle cenne. Dlatego serdecznie dziękuję za każdy komentarz.